Програма 25 месеци гаранција
Програма 25 месеци гаранција
Програма за безбедност
Програма за безбедност
Програма за сигурни седишта
Програма за сигурни седишта
  • 4.490 ден.

Kinderkraft релаксатор FELIO

Лулка и релаксатор 3 во 1

  • На залиха

Сигурност и удобност

Без оглед на тоа дали бебето спие или набљудува околу себе, во FELIO секогаш ќе се чувствува сигурно и пријатно.

Мултифункционалност

Релаксаторот содржи мека прекривка за бебе која се вади и со која може да го покриете бебето кога е потребно. Исто така, има функција за смирувачки вибрации, како и 8 мелодии со чија помош детето полесно ќе заспие.

Обрач со играчки

FELIO содржи обрач со 3 шарени играчки кои имаат различни функции. Едната играчка шушка, другата ѕвечка, а третата служи како држач/ играчка за заби. Секој елемент ја развива фантазијата на детето како и неговата координација, особено стимулирајќи го осетот за допир и слух.

Безбедност и удобност

Сигурносен појас со 3 точки и опции за постепено прилагодување на држачот за грб – од лежечка во седечка положба. Исто така, релаксаторот е компактен и лесен за складирање.

Спецификација – декларација

  • Бренд: Kinderkraft
  • Модел: FELIO 3 во 1
  • Возрасна група: Колевка: 0 до 9 kg
    Столче: 9 до 18 kg
  • Димензии: 78 x 42 x 12 cm
  • Тежина: 3.1 kg

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар