Програма 25 месеци гаранција
Програма 25 месеци гаранција
Програма за безбедност
Програма за безбедност
Програма за сигурни седишта
Програма за сигурни седишта
  • 6.980 ден.
  • 6.280 ден.

Kinderkraft релаксатор FLO

Релаксатор и клацкалка 2 во 1

  • На залиха

Паметно лулање!

Електричен релаксатор кој автоматски се лула! Само вклучете ја функцијата за лулање и вашето дете ќе почне да го набљудува светот и да ги развива своите вештини додека се игра со прикачените играчки. А вие ќе имате момент за себе.

Автоматско нишкање

Само притиснете го копчето и прилагодете го нивото за јачина на лулање. Паметниот часовник ќе ви помогне да го прилагодите времето за лулање. Работи со батерии или со USB.

Вклучени играчки и мрежа против комарци

Две плишени играчки, специјално дизајнирани за развој на детето. Едната е ѕвечкалка, а другата шушка во пределот на ушите и на рачките.

Гаранција за безбедност

Сигурноснен појас со 5 точки, заштитници и брава за закочување на лулањето.

Компактен кога е склопен

Лесната структура која се преклопува во мали димензии го прави овој производ компактен кога е во склопена положба.

Прилагодување на потпирачот за грб

Потпирачот за грб може да се прилагоди на положбата на лулката.

8 мелодии

Смирувачки мелодии, вклучително и мелодии со природни звукови кои особено го смируваат бебето.

FLO

Презентација

Платно кое е пријатно на допир

Пластика: PP

Лесен и издржлив материјал

Платно

Седиште: мек плиш и „polypeach”, навлака: 100% полиестер

Челик

Гарантира јака конструкција

Спецификација – декларација:

  • Бренд: Kinderkraft
  • Модел: FLO
  • Возрасна група: 0-9 kg
  • Димензии: 66 x 64 x 63 cm
  • Teжина: 3,95 kg
  • Произведено согласно Европските безбедносни стандарди EN 16232 и EN 12790 (ширина – 39 cm, висина – 57 cm од подот)
  • Земја на потекло: Кина

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар