Програма 25 месеци гаранција
Програма 25 месеци гаранција
Програма за безбедност
Програма за безбедност
Програма за сигурни седишта
Програма за сигурни седишта
  • 6.900 ден.
  • 4.490 ден.

Kinderkraft релаксатор MINKY

Електрична лулка

  • На залиха

Лесна ипрактичка лулка

Електрична лулка со вграден контролен механизам, вртелешка и 3 развојни играчки. Го стимулира развојот на детето и им овозможува на родителите моменти за одмор. Лесната структура го олеснува ракувањето.

Сигурносен појас

Безбедноста на детето е гарантирана од појасот со 5 точки на врзување и заштитните перничиња.

Повеќе функции

Автоматско лулање со опции за прилагодување на брзината и времето во 3 нивоа: 10, 20, 30 минути. 8 смирувачки мелодии, вклучително и некои звуци од природата.

Вклучени развојни играчки и мрежа против комарци

Вклучена вртелешка која се управува рачно и на која се наоѓаат: слон кој шушти на ушите и на рачките, коала и ѕвечалка.

MINKY

Презентација

Меки материјали

Пластика: PP

Лесен и издржлив материјал

Меко платно

Седиште: мек плиш и „polypeach”, навлака: 100% полиестер

Челик

Гарантира трајност на конструкцијата

Спецификација – декларација:

  • Бренд: Kinderkraft
  • Модел: MINKY
  • Димензии: должина ногарки – 68 cm, ширина – 53 x висина – 56 cm
  • Тежина: 3,95 kg
  • Произведено согласно: Европскиoт безбедносен стандард EN 12790

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар